logo z r2

wszystko co łączy

MIREK SZWARC – Dekarz z pasją, mistrz swojego fachu

Mirek Szwarc, 48-letni dekarz-blacharz, może poszczycić się bogatym doświadczeniem i pasją do swojej pracy. Przez prawie trzy dekady działalności w branży budowlanej zdobył nie tylko wiedzę i umiejętności, ale także zbudował własną firmę dekarską, specjalizującą się w pokryciach dachowych skośnych, takich jak dachówki i blachy różnego rodzaju. Jego zaangażowanie w rozwój zawodu i chęć dzielenia się wiedzą sprawiły, że jest szanowanym członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, a także aktywnym ambasadorem i szkoleniowcem firmy Blachy Pruszyński.

Rozwój kariery

Mirek Szwarc rozpoczął swoją przygodę z dekarstwem w 1993 roku, zaraz po ukończeniu szkoły średniej. Lata praktyki pozwoliły mu doskonalić swoje umiejętności, a w 2005 roku postanowił założyć własną firmę dekarską. Jego zespół specjalizuje się w precyzyjnym i solidnym wykonywaniu pokryć dachowych skośnych, korzystając zarówno z dachówek, jak i różnego rodzaju blach. Dzięki wysokim standardom i profesjonalizmowi firma DEKPOL zyskała sobie reputację jednej z najlepszych firm na terenie województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zaangażowanie w rozwój zawodu

Mirek to nie tylko profesjonalny rzemieślnik, ale również zaangażowany pedagog. Od 2022 roku pełni funkcję nauczyciela zawodu w szkole budowlanej w Bydgoszczy i Łabiszynie. Jego pragnienie przekazywania wiedzy sprawiło, że uczestniczył w kursach pedagogicznych, aby jeszcze skuteczniej nauczać młodych adeptów zawodu dekarza. Jego umiejętności i doświadczenie doceniła również komisja egzaminacyjna Cechu Bydgoszcz, powierzając mu rolę egzaminatora zawodowego.

Współpraca i innowacje

Nie boi się wyzwań i ciągłego doskonalenia swojego rzemiosła. Przez lata uczestniczył w projektowaniu i wdrażaniu systemu rynny kwadratowej Niagara firmy Blachy Pruszyński. Ponadto, wprowadził szczegółowe instrukcje kodów QR, które ułatwiają montaż i konserwację produktów. W 2022 roku podjął współpracę z firmą Sunroof Polska, aby doskonalić aspekty techniczne produktu związane z prawidłową wentylacją fotowoltaiki. Jego zaangażowanie w innowacje i doskonalenie produktów przyczyniły się do rozwoju marek Sunroof i Blachy Pruszyński.

Rodzina i współpracownicy

Może liczyć na wsparcie swojej rodziny w prowadzeniu firmy. Jego syn Patryk i córka Patrycja również zaangażowali się w branżę budowlaną, pracując u boku ojca. To dowód na to, że pasja do dekarstwa przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Oprócz rodziny, Mirek może liczyć na trzy brygady fantastycznych pracowników, którzy wykonują świetną pracę w jego firmie. W sumie zatrudnia 12 osób, co świadczy o sukcesie i rozwoju jego przedsiębiorstwa.

Mirek Szwarc to wyjątkowy dekarz, który swoją pracę traktuje jako pasję. Jego zaangażowanie w rozwój zawodu, aktywność w Polskim Stowarzyszeniu Dekarzy oraz współpraca z firmą Blachy Pruszyński i Sunroof Polska sprawiają, że jest cenionym specjalistą w branży. Jego firma dekarska, specjalizująca się w pokryciach dachowych skośnych, cieszy się dobrą renomą i jest jedną z najlepszych w Polsce.

Mirek Szwarc i jego zespół są przykładem doskonałej jakości i profesjonalizmu w branży dekarskiej.

Dziś  Mirek dołącza do nas jak aktywny Ambasador marki TJEP z uśmiechem i słowami:

„Moja praca to pasja cieszę się ze będę mógł wspierać, współpracować i reprezentować taką firmę jak Wasza. Dziękuję bardzo za zaufanie, czuję się wyróżniony…”

Witamy Mirka w rodzinie COMERTO  – dystrybutora narzędzi TJEP w Polsce.

Zapisz się do newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami w COMERTO