logo z r2

wszystko co łączy

tjep_logo

TJEP

Marka TJEP należy do koncernu KYOCERA UNIMERCO i może poszczycić się najszerszą gamą gwoździarek, zszywaczy, sztyfciarek oraz łączników w Skandynawii. Duńska firma UNIMERCO powstała w 1964 roku, a w roku 2011 została częścią japońskiego koncernu KYOCERA, co przyczyniło się do wzmocnienia jej pozycji oraz poszerzenia asortymentu. Dzięki wsparciu tego światowego potentata, marka TJEP stale zyskuje na sile, a jej produkty są coraz bardziej rozpoznawalne na rynkach światowych. Cały koncern Kyocera skupia w tym momencie ponad 200 firm, 70.000 pracowników i generuje sprzedaż na poziomie 10.8 mld EUR.

TJEP to szeroka oferta wiązarek do zbrojeń, przecinarek prętów zbrojeniowych, narzędzi pneumatycznych 8 BAR oraz wysokociśnieniowych, narzędzi gazowych, a także pełna gama łączników, akcesoriów oraz kompresorów. Poza gwoździami, zszywkami oraz sztyftami pasującymi do narzędzi TJEP, w ofercie znajdują się także łączniki kompatybilne z innymi popularnymi markami m.in. Paslode, MAX, Senco, Duo-Fast.

Jako COMERTO jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marki TJEP w Polsce. Od kilku lat skupiamy się na rozwoju sieci dystrybucyjnej na terenie naszego kraju prowadząc ścisłą współpracę z siedzibą główną KYOCERA UNIMERCO. Dzięki temu gwarantujemy szybką dostawę wszystkich narzędzi, łączników i akcesoriów. Co ważne, serwis narzędzi TJEP wykonujemy w Polsce zgodnie ze standardami TJEP używając wyłącznie oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.