logo z r2

wszystko co łączy

group-diverse-people-having-business-meeting-2048x1122

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU COMERTO

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Twój zakres obowiązków

  • praca w trybie stacjonarnym oraz mobilnym na wyznaczonym terenie

  • rozwój sprzedaży wyznaczonych grup towarowych na powierzonym terenie: pozyskiwanie nowych klientów oraz późniejsza opieka handlowa

  • realizacja założonego budżetu sprzedażowego

Nasze wymagania

  • minimalne wykształcenie średnie, preferowane wykształcenie wyższe

  • umiejętność planowania sprzedaży oraz silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów sprzedażowych

  • odpowiedzialność za sprzedaż na powierzonym terenie

  • podstawowa znajomość obsługi komputera oraz urządzeń do komunikacji

  • prawo jazdy kategorii B

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz znajomość branży budowlanej, drzewnej lub pokrewnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze

  • wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizję zależną od osiąganej sprzedaży

  • pakiet prywatnej opieki medycznej PZU

  • samochód służbowy, laptop, telefon

JESTEŚ ZAINTERESOWANY/ZAINTERESOWANA, WYŚLIJ SWOJE CV NA ADRES:

praca@comerto.pl

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).” Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę COMERTO w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Szczegółowe informacje na temat sposobu przetwarzania Państwa danych zawarte są na stronie https://rodo.comerto.pl/. Kontakt z administratorem danych: biuro@comerto.pl