logo z r2

wszystko co łączy

O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się importem oraz dystrybucją profesjonalnych narzędzi pneumatycznych, gazowych i akumulatorowych, a także łączników, takich jak drut wiązałkowy, gwoździe, zszywki, sztyfty i inne.

Swoją ofertę kierujemy do specjalistów z rynku budowlanego, dekarstwa, stolarstwa, producentów mebli, opakowań drewnianych i kartonowych, producentów prefabrykatów żelbetowych oraz pokrewnych.

Jako firma COMERTO działalność rozpoczęliśmy w roku 2012, jednak w branży działamy już ponad 20 lat. Od tego czasu sukcesywnie rozwijamy na terenie Polski sieć dystrybucji asortymentu promowanych przez nas marek produktów.

Naszym największym kapitałem jest fachowa wiedza oraz doświadczenie, a głównym celem zapewnienie odbiorcom specjalistycznej porady oraz dobranie sprzętu odpowiedniego do ich potrzeb. Z tego też powodu w naszej ofercie znajdują się jedynie wyselekcjonowane przez nas marki, które spełniają wymagania prawdziwych profesjonalistów. Również z tego powodu stawiamy duży nacisk na szkolenia oraz prezentacje sprzętu w punktach handlowych. Naszym partnerom i klientom oferujemy pełną obsługę – od doboru narzędzi i szkolenia produktowe, po stałą i pewną dostawę łączników oraz sprawną opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną. 

Nasze marki

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marek TJEP, RGN i OMER

Zapisz się do newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami w COMERTO