logo z r2

wszystko co łączy

TJEP FS-40 GAS 3G – bezprzewodowy zszywacz do ogrodzeń z siatki

Wykonywane ręcznie grodzenie dużego terenu za pomocą siatki z drutu, np. na obszarach leśnych to czasochłonne zadanie. Częstą przeszkodą w wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi, które mogłyby ułatwić pracę jest otwarta przestrzeń, na której brak dostępu do prądu sieciowego. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie nowych bezprzewodowych narzędzi TJEP. Dzięki nim montaż ogrodzeń z siatki czy budowa innych konstrukcji z drutu nigdy nie była jeszcze tak łatwa i szybka!

Stworzony do pracy w terenie

Zasilany gazowo zszywacz na skoble TJEP FS-40 GAS 3G został stworzony właśnie do stawiania ogrodzeń z siatki na dużych otwartych terenach. Dzięki zastosowaniu naboju gazowego oraz baterii narzędzie jest całkowicie bezprzewodowe – bez konieczności użycia kompresora oraz przewodów. Zszywacz FS-40 GAS 3G jest bardzo poręczny dzięki świetnemu wyważeniu oraz antypoślizgowej rączce gwarantującej ekstremalnie mały odrzut podczas wbicia zszywki. Wyposażony jest także w wygodny hak na pasek ułatwiający przenoszenie narzędzia. Dzięki regulacji głębokości wbicia zszywka może zostać wbita w pełni w drewno lub lekko wystawać nad powierzchnię jeśli jest taka potrzeba. W zestawie znajduje się dodatkowy delikatny nosek do wbijania skobli w miękkie drewno, dwie baterie umożliwiające wykonanie ok. 8000 strzałów na jedno ładowanie oraz szybka ładowarka.

Zszywki FS to najwyższa siła trzymania

Zszywacz TJEP FS-40 3G wbija zszywki, tzw. skoble o długości 25 – 50 mm. To właśnie ich specjalna konstrukcja w kształcie litery D z rozbieżnymi końcówkami sprawia, że siła trzymania jest znacznie lepsza w porównaniu ze zwykłymi zszywkami. Skoble TJEP są ocynkowane ogniowo (HDG) i pokryte specjalną powłoką, co stanowi maksymalne zabezpieczenie przed korozją w warunkach zewnętrznych oraz maksymalną żywotność narzędzia.

Zapisz się do newsletter

Bądź na bieżąco z nowościami w COMERTO